Skip to main content
Zimní zahrady

Studená zimná záhrada so sklom bez rámu VG17

By 27. 3. 202015 června, 2021No Comments

Studená zimná záhrada so sklom bez rámu VG17

Celosklenená posuvná stena vám poskytne ochranu pred nepriazňou počasia bez toho, aby rušila výhľad. Veľmi osobytá zimná záhrada, ktorá sa hodí ku každému domu.

Kategória:
Hliníkové zimné záhrady
Záruka:
2 roky
Prevedenie:
Sezónna

Vďaka svojim vlastnostiam premení zimná záhrada VG17 vašu terasu v ďalší obytný priestor. Doprajte si s priateľmi a rodinou komfort a pohodlie od prvých jarných dní až po slnečné dni neskorej jesene.

Jednoduchá obsluha, vďaka ktorej môžete celú stenu systému odsunúť do rohu a uvoľniť si cestu do záhrady. Veľmi oceníte tiež nadčasový dizajn tejto celosklenej posuvnej steny. Ak chcete čo najlepšie využiť svoj balkón, systém VG17 vám to umožní tiež. Ponúkne nielen relax za každého počasia, ale zároveň vás ochráni pred hlukom a znečistením.

Zimnú záhradu VG17 tvorí maximálne kompaktné a ľahké hliníkové profily s veľkoplošným zasklením. Posuvný systém je možné dodať v rozpätí až šiestich dráh (štandardná je od dvoch do piatich dráh). Posuv jednotlivých panelov je zabezpečený guličkovými ložiskami a funkciou unášača pre automatický posun všetkých panelov pri zatváraní. Systém je spravidla vybavený samozamykacím zámkom s odomykaním vnútri.

Výhody:

 • Prepracovaný dizajn
 • Riešenie pre 90 ° rohy bez použitia rohových stĺpov – pojazdové vozíky môžu mať dvojité kolieska
 • Možné kombinácie ľubovoľného počtu dráh
 • Pojazdové koľajnice a spodné koľajnice do podlahy sú oddelené  aide s nimi pracovať samostatne
 • Kovanie zámku a zapustená zámková rozeta
 • Možno užiť aj v interiéri

Použitie:

 • Zasklenie balkónov, terás, posedení a showroomov
 • Deliaca priečka v kanceláriách a ďalšie interiérová využitie, napr. pre zasklenie šatníkových skriní, vitrín, priečok a sprchových kútov

Dotaz na prodejce

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  Viac o Podmienky ochrany osobných údajov