Skip to main content
Hliníkové přístřešky na auto

Prístrešok na karavan typ PJR

By 27. 3. 202115 června, 2021No Comments

Prístrešok na karavan typ PJR

Vysoký hliníkový prístrešok pre parkovanie karavanov a obytných vozov. Prístrešok na auto poskytuje široké uplatnenie nielen pre súkromné účely, ale aj v komerčnej oblasti.

Kategória:
Hliníkové prístrešky pre autá
Záruka:
10 rokov
Barva:
Biela, Strieborná, Hnedá, Šedá, Čierna, Bronzová
Strešná krytina:
Lexan
Konštrukcia:
Samonosná

Popis prístrešku

Tento prístrešok je ideálnym spôsobom zastrešenia a ochrany vášho karavanu či obytného vozidla. Vďaka vysokej konštrukcii a stojnám len z jednej strany umožňuje bezproblémové parkovanie a manipuláciu aj s rozmernými vozmi a prívesy.

Konštrukcia hliníkových prístreškov je z eloxovaného hliníka. Strešná krytina v podobe plného lexan má vynikajúce izolačné vlastnosti, 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB žiareniu).

Veľkým plusom je aj vysoká svetelná priepustnosť materiálu. Nielenže ochráni váš automobil pred prehrievaním interiéru, že sa v ňom budete cítiť vždy komfortne, tiež zabráni blednutiu laku vozidla a presvetlí celú plochu prístrešku. Hliníkové prístrešky majú nosnosť (podľa typu) 60 až 150 Kg / m2 a odolajú vetra s rýchlosťou víchrice či orkánu.

Špecifikácie:

 • Farba konštrukcie: Šedá, strieborná, hnedá, čierna, biela
 • Farba krytiny: Dymovo modrá s ochranou proti horúčave

Výhody:

 • Moderný dizajn
 • Bezúdržbové materiály
 • Na výber z mnohých veľkostí
 • Kvalitná japonská konštrukcia
 • Krytina s UV a IR ochranou

 

Prístrešky sú ako jediné v SR certifikované TÜV. Nejedná sa o čínskj kópie, ale o japonský originál s 10 ročnou zárukou.

 

Přístřešky je možné dodať v rôznych rozmeroch, dĺžkach, šírkach a výškach. Radi pre vás vymyslíme a navrhneme najideálnejšie riešenie podľa vašich požiadaviek a potrieb.

Najčastejšie rozmery

Dotaz na prodejce

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  Viac o Podmienky ochrany osobných údajov