Skip to main content
Hliníkové přístřešky na auto

Prístrešok na auto typ KWC

By 27. 3. 202115 června, 2021No Comments

Prístrešok na auto typ KWC

Pevná konštrukcia z hliníka je ošetrená tak, aby nekorodovala, a to aj v rádu desiatok rokov. Zastrešenie je z odolného polykarbonátu s UV filtrom, vďaka tomu sa vaše auto za horúcich dní neprehreje ani vo vnútri vozidla. Navyše Carport bráni vyblednutiu laku.

Kategória:
Hliníkové prístrešky pre autá
Záruka:
10 rokov
Farba:
Biela, Strieborná, Hnedá, Šedá, Čierna, Bronzová
Strešná krytina:
Lexan
Konštrukcia:
Samonosná

Popis prístrešku

Veľmi elegantný a moderný prístrešok prémiovej rady KWC zaistí funkčné a estetické krytie vášho vozidla. Konštrukcia hliníkového prístrešku je z eloxovaného hliníka. Strešná krytina v podobe plného lexanu, ktorý vyzerá ako sklo a má vynikajúce izolačné vlastnosti, 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB žiareniu).

Prístrešok je ako jediný v SR certifikované TÜV. Nejedná sa o čínske kópie, ale o japonský originál s 10 ročnou zárukou.

Špecifikácie:

 • Veľkosť: 5,4 x 5,9 m
 • Farba konštrukcie: Sivá + drevodekor
 • Farba krytiny: Dymovo modrá s ochranou proti horúčave

 Výhody:

 • Moderný dizajn
 • Bezúdržbové materiály
 • Kvalitná japonská konštrukcia
 • Krytina s UV a IR ochranou

Veľkým plusom je aj vysoká svetelná priepustnosť materiálu. Nielenže ochráni váš automobil pred prehrievaním interiéru, že sa v ňom budete cítiť vždy komfortne, tiež zabráni blednutiu laku vozidla a presvetlí celú plochu prístrešku. Hliníkové prístrešky majú nosnosť (podľa typu) 60 až 150 Kg / m2 a odolajú vetra s rýchlosťou víchrice či orkánu.

Prístrešok na auto poskytuje široké uplatnenie nielen pre súkromné účely, ale aj v komerčnej oblasti.

Tento typ prístrešku je využívaný aj v radovom prevedení na hotelových parkoviskách, pri golfových a športových centrách, luxusných reštauráciách aj na firemných parkoviskách.

 

 

Prístrešky dodávame ako bez montáže, tak v prípade záujmu vrátane montáže na kľúč.

Cena montáže je závislá od typu prístrešku a spôsob montáže. Montáž je možná dvoma spôsobmi – priamym betónovaním do výkopu alebo použitím oceľových prírub, ktoré sa kotvia na chemické kotvy do vopred pripraveného základu. Výšku prístrešku je možné nastaviť pri montáži.

Dotaz na prodejce

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  Viac o Podmienky ochrany osobných údajov